KLASICKÁ MASÁŽ


Využívá se hlavně na ošetření bolestí zad, namožených svalů, nespavosti a problémů spojených se stresem.Masáž může být zaměřena buď na konkrétní část těla nebo jako celek.

BREUSSOVA MASÁŹ

Účinná regenerace plotének.Masáž je  jemná metoda působící na nervový systém a pohybový aparát, především páteř.Působí skvěle na svaly okolo páteře,kde dokáže uvolnit meziobratlové ploténky a tím ulevit od bolesti,kterou může způsobit tlak na míšní nerv. Při masáži se využívá účinků přírodního třezalkového oleje,hedvábného papíru a energetizujících hmatů,tak aby se olej dostal co nejhlouběji.


TYMIÁNOVÁ MASÁŽ

Dopřejte svému tělu luxusní péči a vychutnejte si masáž s tymiánovým scrubem/peelingem/.Odstraňuje z pokožky toxiny a nečistoty a následně ji regeneruje.Pokožce dodává vitalitu a neuvěřitelně ji zvláční.Následuje masáž tymiánovým olejem a vše je umocněno masáží hlavy.Masáž přínáší celkové povzbuzení jak po fyzické, tak i psychické stránce a posílí váš nervový systém.

 
PIVNÍ MASÁŽMomentálně nedostupné
 !!!!

Vychutnejte si relaxačně regenerační masáž,která potěší nejen muže,ale i ženy.Masáž má léčivé účinky na unavený organismus.Dochází k uvolnění svalstva a potřebné detoxikaci.Následuje masáž  100% rostlinným masážním olejem s pivním extraktem .Olej je vysoce kvalitní směsí mandlového, hroznového, slunečnicového a meruňkového oleje obohaceného o zklidňující a zvláčňující chmelový extrakt.

MEDOVÁ MASÁŽ

Medová masáž je nejen příjemným prostředkem a relaxací po náročném a stresujícím dni, ale také prostředkem, který dokáže lidské tělo zbavit škodlivých toxinů.Díky silným účinkům medu a správných kompresních masérských hmatů na pokožku těla se masáží tělo očistí od choroboplodných zárodků, dojde k vyčištění zanesených pórů a pokožka se prokrví.Na základě detoxikační metody dochází postupně k odstraňování nashromážděných škodlivých usazenin a toxinů z hloubky tělesných tkání.Medová masáž se osvědčila v především v léčbě civilizačních chorob, z nichž můžeme jmenovat revmatická onemocnění svalů a kloubů, žaludeční a střevní poruchy, chronicky únavový syndrom, bolest hlavy a migrénové stavy, deprese, jaterní choroby, slabost ledvin, kožní problémy, neplodnost či menstruační potíže.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY

Relaxační a hluboce terapeutická masáž s použitím hladkých vyhřívaných kamenů,které dokáží povzbudit činnost orgánů. Znovu obnovený tok energie klienta uklidní a uvolní, odplaví z těla toxiny a stres. Nastartuje se očistný proces, detoxikace a dochází tak k celkové regeneraci těla.Horký tlak z kamenů proniká mimo jiné také ihned do svalů. Dochází k uvolnění křečí, rozpouštění bolesti, ztuhlosti a regeneraci tkání. Otevírají se kožní póry. Zlepšuje se celkový krevní oběh, posiluje se lymfatický a imunitní systém. Teplo reguluje trávení a zrychluje metabolismus. Masáž lávovými kameny výrazně pomáhá také při odstranění problémů se spánkem, koncentrací a neschopností se uvolnit, při klimakterických obtížích. Neméně důležitý je vynikající relaxační účinek masáže na klientovu psychiku.Doporučuje se proto lidem, kteří jsou pod neustálým tlakem a jsou nuceni v krátkém okamžiku podat špičkový výkon / např. podnikatelé, herci, hudebníci a další zástupci uměleckého a společenského života /.

MASÁŽ HŔEJIVÝMI MOŘSKÝMI MUŠLEMI

Nejen pro milovníky masáže lávovými kameny jsem připravila jednu z nejkrásnějších masáží-obdobu rituálu Tokoriki.Masáž v sobě spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a intuitivní energetické masáže. Důležitým prvkem celé terapie jsou nepřetržitě hřející mořské lastury a plynulý pohyb napodobující hru vln na mořském pobřeží. Při proceduře se kombinuje termoterapie s masáží. Teplo sálající z mušlí ohřívá pokožku, která díky tomu lépe vstřebává zvlhčující prostředky, léčivé oleje a zároveň uvolňuje svalstvo.Terapeut tak může pracovat s hlubšími vrstvami tkáně. Lava Shells jsou zahřáté na 38-55°C.Masáž mořskými lasturami výborně stimuluje krevní oběh , lymfatický systém a má podobný efekt jako kombinace sauny s masáží. Velikou výhodou oproti sauně je v tomto případě možnost soustředit působení tepla pouze na určité části těla, což zlepšuje působení terapie a pohodlí klienta. 

RITUÁL TOKORIKI

Masáž horkými mořskými mušlemi Tokoriki pochází z exotického tichomoří. Jedná se o novinku mezi masážemi. Tento rituál spojuje léčebný účinek cíleného prohřívání a energetické masáže. Jedná se o luxusní ošetření těla s výrazným energetickým účinkem na tělo.Sálající teplo z mušlí ohřívá pokožku, uvolňuje zatuhlé svalstvo a energetické bloky v těle. Důkladné prohřátí svalstva napomáhá odstranit bolesti zad a šíje. Rytmická masáž zase navozuje harmonii a klid, tak důležitý pro odstranění únavy, celkového napětí a regeneraci. Zlepšuje se koncentraci, napomáhá při úpravě spánku, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém. Tělo tak lépe přijímá blahodárné účinky panenského kokosového oleje.