VACULIFTING

Tato unikátní masáž přístrojem Vacupress Niodé III vyhladí Váš obličej, prokrví a projasní pleť. Výsledek je viditelný ihned po aplikaci.Jeho výhodou je vysoká a rychlá účinnost při stahování pokožky obličeje a dekoltu, odstranění drobných vrásek, redukce hrubších vrásek. Speciální tahy podpoří odstranění toxických látek a odstraní zadržovanou vodu z obličeje. Zvýší se maximálně přirozená tvorba elastinu a kolagenu.

GALVANICKÉ LÁZNĚ


POSUŃTE NESTÁRNOUCÍ KRÁSU NA DALŠÍ ÚROVEŃ !!


Připravte se na výsledky navracející vám mladiství vzhled. Lázeňské zážitky, které si zamilujete. 

Tento malý, ale účinný galvanický systém kombinuje inteligentní technologii a přípravky s klinicky ověřeným složením s cílem dodat vám mladistvou vitalitu. 


Osvěžte svou pokožku pomocí FACIAL GELS with ageLOC® 

Tyto pleťové gely obsahují ageLOC® - patentovanou technologii, která se zaměřuje na viditelné známky stárnutí u jejich zdroje. 


Pokožka, která okamžitě vypadá a působí mladě

. • Před-ošetřující gel váže nečistoty, vyhlazuje a uvolňuje póry a umožňuje jim dýchat, rozpouští a zkapalňuje přebytečný pleťový maz. • Ošetřující gel napomáhá odbourávání stresu, zmírňuje unavený vzhled pokožky a dodává směs ageLOC®, která se zaměřuje na základní zdroje viditelných známek stárnutí, pro zachování mladistvého vzhledu a minimalizování známek stárnutí. 


Rychlé výsledky, které vás nadchnou. 

Vědecké důkazy, kterým můžete důvěřovat.


JAK ČASTO CHODIT NA OŠETŘENÍ ?

* na ošetření obličeje, krku a dekoltu se   doporučuje nejprve 2x týdně zhruba měsíc jako intenzivní kůra a následně lze chodit jednou za měsíc pro udržení efektu. Při dlouhodobém užívání se efekt násobí.

ÚČINKY GALVANIZACE

* zpevňuje kontury obličeje 

* zmírňuje kruhy pod očima

* hloubkově čistí pokožku, zprůchodňuje póry k buňkám

* aktivuje štěpení buněk, sjednocuje tonus a odstín pleti

* aktivuje lymfu, zmírňuje váčky a otoky obličeje, zeštíhluje ho

* výrazně redukuje podbradek, akné, hluboké rýhy i drobné vrásky

* zlepšuje tonus pleti, zpevňuje svaly obličeje, krku, dekoltu

* rychlé zhojení problémů, např. po akné a zánětlivých pupíncích

  

Pokud jste těhotná,máte kardiostimulátor, trpíte epilepsií, nosíte kovová rovnátka nebo máte kovový implantát, poraďte se před použitím se svým ošetřujícím lékařem